O webu

Tyto stránky slouží pro všechny, kdo se po Dobříši a okolí pohybují na kole. Najdete tu několik desítek tras, kam na kole po Dobříši a do blízkého i vzdálenějšího okolí vyrazit. Vyberou si snad opravdu všichni, od nejmenších až po zkušenější cyklisty. V okolí se nachází spousta zajímavostí, stojí za to se k nim vypravit vlastní silou. Máte nějakou oblíbenou trasu? Podělte se s námi.

Společně také sbíráme a realizujeme náměty, aby se malí i velcí cyklisté cítili v Dobříši bezpečně a spokojeně. Doposud jediným dokumentem, který se průjezdností zabýval je Cyklogenerel z r. 2009. Řada z doporučení nebyla dosud realizována. Web KolemDobříš chce být i místem, kde budou všem dostupné nápady a komentáře a který bude sloužit jako zdroj námětů pro úpravy cyklodopravy v Dobříši a okolí. Cyklisté, pomozte nám zlepšit Dobříš.

Nejbližší akce

Čtvrtek 12.5.2022 od 17:30 – Cyklo vyjížďka. Pojďme se kousek společně projet. Sraz u radnice. Plánovaná je trasa v délce 12 km opravdu pro všechny. Cíl je na náměstí u radnice, kde na všechny čekají jednohubky a limonáda. Nemáte kolo? Nevadí, půjčte si městské kolo v Infocentru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *